Ralph Lauren PH3161
Kód: PH3161-58-94816QDetailní popis produktu
Sluneční brýle Ralph Lauren PH3161Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262396827 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Zelená |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 58 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




