Polaroid PLD Kids 8074/S
Kód: 20869-8KJ1-54C3Detailní popis produktu
Sluneční brýle Polaroid PLD Kids 8074/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737253684 |
| Pohlaví: | Unisex |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva čočky: | Modrá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Blue Polarized |
| Barva rámu: | Šedá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Dark Ruthenium |
| Délka stranice: | 135 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 47.6 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | PLD 8074/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




