Polaroid PLD 7054/S
Kód: 207371-O6W-61M9Detailní popis produktu
Sluneční brýle Polaroid PLD 7054/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737061043 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Polykarbonát |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey Polarized |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Black Grey |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 61 mm |
| Šířka nosníku: | 45.1 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | PLD 7054/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




