Polaroid PLD 4198/S/X
Kód: 208741-086-56LADetailní popis produktu
Sluneční brýle Polaroid PLD 4198/S/XDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737254384 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Polykarbonát |
| Barva čočky: | Hnědá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Brown Shaded Polarized |
| Barva rámu: | Havana |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Havana |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 56 mm |
| Šířka nosníku: | 46.5 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | PLD 4198/S/X |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




