Polaroid PLD 4197/S
Kód: 208671-2F7-53M9Detailní popis produktu
Sluneční brýle Polaroid PLD 4197/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737260163 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey Polarized |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Gold Grey |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 53 mm |
| Šířka nosníku: | 48.8 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | PLD 4197/S/X |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




