Polaroid PLD 2170/S/X
Kód: 208686-SMG-52M9Detailní popis produktu
Sluneční brýle Polaroid PLD 2170/S/XDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737263591 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Polykarbonát |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey Polarized |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Mattblack Khaki |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 46.8 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | PLD 2170/S/X |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




