Polaroid PLD 2158/S
Kód: 206732-807-58M9Detailní popis produktu
Sluneční brýle Polaroid PLD 2158/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736993591 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Polykarbonát |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey Polarized |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black |
| Délka stranice: | 135 mm |
| Šířka očnice: | 58 mm |
| Šířka nosníku: | 42.4 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | PLD 2158/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




