Polaroid PLD 2140/S
Kód: 205717-3OL-54M9Detailní popis produktu
Sluneční brýle Polaroid PLD 2140/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736770802 |
| Pohlaví: | Unisex |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Guma |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey Polarized |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Black Green |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 45.6 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | PLD 2140/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




