Polaroid PLD 2086/S
Kód: 202471-807-47UCDetailní popis produktu
Sluneční brýle Polaroid PLD 2086/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736191737 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Polykarbonát |
| Barva čočky: | Zelená |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Green Polarized |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 47 mm |
| Šířka nosníku: | 42.5 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | PLD 2086/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




