Persol PO3375S
Kód: PO3375S-52-95/58Detailní popis produktu
Sluneční brýle Persol PO3375SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262357057 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 21 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




