Oliver Peoples OV5459U RX
Kód: OV5459U-48-1724Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Oliver Peoples OV5459U RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 827934470088 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Phantos |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Havana |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 48 mm |
| Šířka nosníku: | 22 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář





