Oliver Peoples OV5217S
Kód: OV5217S-50-1483R8Detailní popis produktu
Sluneční brýle Oliver Peoples OV5217SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 827934459939 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Hnědá |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 50 mm |
| Šířka nosníku: | 23 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





