Oliver Peoples OV1328 RX
Kód: OV1328-56-5332Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Oliver Peoples OV1328 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 827934507548 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Cat-Eye |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 56 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





