Hugo Boss 1942/G RX
Kód: 111757-FWM-5415Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Hugo Boss 1942/G RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737252847 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Růžová |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Nude |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 40.3 mm |
| Model: | BOSS 1942/G |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




