Hugo Boss 1938/G/S
Kód: 208853-086-54IRDetailní popis produktu
Sluneční brýle Hugo Boss 1938/G/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737262921 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey |
| Barva rámu: | Havana |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Havana |
| Délka stranice: | 135 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 46.5 mm |
| Materiál čočky: | Eco co-polyester |
| Model: | BOSS 1938/G/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




