Hugo Boss 1912/G RX
Kód: 111785-003-5738Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Hugo Boss 1912/G RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737260767 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Black |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 57 mm |
| Šířka nosníku: | 39.0 mm |
| Model: | BOSS 1912/G |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




