Hugo Boss 1910 RX
Kód: 111781-PJP-5718Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Hugo Boss 1910 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737260712 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Polyamid |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Blue |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 57 mm |
| Šířka nosníku: | 44.9 mm |
| Model: | BOSS 1910 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




