Hugo Boss 1895/S
Kód: 208873-807-58I8Detailní popis produktu
Sluneční brýle Hugo Boss 1895/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737261504 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey High Contrast Green Mirror Antirefl |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 58 mm |
| Šířka nosníku: | 44.8 mm |
| Materiál čočky: | Eco co-polyester |
| Model: | BOSS 1895/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




