Hugo Boss 1859/G/S
Kód: 208338-G3I-53HADetailní popis produktu
Sluneční brýle Hugo Boss 1859/G/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737199265 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Hnědá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Brown Shaded |
| Barva rámu: | Fialová |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Mauve |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 53 mm |
| Šířka nosníku: | 38.1 mm |
| Materiál čočky: | Eco co-polyester |
| Model: | BOSS 1859/G/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




