Hugo Boss 1791/G/S
Kód: 208022-FWM-52FQDetailní popis produktu
Sluneční brýle Hugo Boss 1791/G/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737119720 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey Shaded Gold Mirror |
| Barva rámu: | Růžová |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Nude |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 46.0 mm |
| Materiál čočky: | Eco co-polyester |
| Model: | BOSS 1791/G/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




