Hugo Boss 1757/G RX
Kód: 109502-AMC-5418Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Hugo Boss 1757/G RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737128517 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Hnědá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Brown Palladium |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 39.8 mm |
| Model: | BOSS 1757/G |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




