Hugo Boss 1743/S
Kód: 207595-RHL-592KDetailní popis produktu
Sluneční brýle Hugo Boss 1743/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737056544 |
| Pohlaví: | Unisex |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey Antireflex |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Gold Black 2 |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 59 mm |
| Šířka nosníku: | 49.7 mm |
| Materiál čočky: | Nylon |
| Model: | BOSS 1743/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




