Hugo Boss 1725/G/CS
Kód: 207550-QF6-51M9Detailní popis produktu
Sluneční brýle Hugo Boss 1725/G/CSDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737053123 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey Polarized |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black Striped White |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 43.4 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | BOSS 1725/G/CS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




