Hugo Boss 1724/S
Kód: 207546-807-55IRDetailní popis produktu
Sluneční brýle Hugo Boss 1724/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737052683 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 43.1 mm |
| Materiál čočky: | Polyester |
| Model: | BOSS 1724/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




