Hugo Boss 1717/S
Kód: 207544-KB7-488ZDetailní popis produktu
Sluneční brýle Hugo Boss 1717/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737057053 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Zelená |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Green Shaded Antireflex |
| Barva rámu: | Šedá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Grey |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 48 mm |
| Šířka nosníku: | 42.2 mm |
| Materiál čočky: | Eco co-polyester |
| Model: | BOSS 1717/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




