Hugo Boss 1712/F/SK
Kód: 207405-J5G-58QTDetailní popis produktu
Sluneční brýle Hugo Boss 1712/F/SKDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737054304 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Bezrámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva čočky: | Zelená |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Green |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Gold |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 58 mm |
| Šířka nosníku: | 49.7 mm |
| Materiál čočky: | Nylon |
| Model: | BOSS 1712/F/SK |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




