Hugo Boss 1226/F RX
Kód: 103836-003-5617Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Hugo Boss 1226/F RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736298726 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Black |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 56 mm |
| Šířka nosníku: | 37.5 mm |
| Model: | BOSS 1226/F |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




