Gucci GG1039S
Kód: GG1039S-58-002Detailní popis produktu
Sluneční brýle Gucci GG1039SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 889652355092 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Zelená |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Green |
| Barva rámu: | Havana |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Havana |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 58 mm |
| Šířka nosníku: | 16 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Florencie, hlavní evropské město umění. V roce 1921 nebylo v Itálii lepšího místa, kde by značka Gucci mohla vzniknout. Luxus, elegance, klasické tvary i extravagantní modely. Značka Gucci je synonymem stylu. Sluneční brýle vynikají precizním zpracováním a nabízejí celou škálu barev a tvarů.




