Emporio Armani EA4251
Kód: EA4251-54-62658DDetailní popis produktu
Sluneční brýle Emporio Armani EA4251Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262469576 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Cat-Eye |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Červená |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




