Emporio Armani EA4060
Kód: EA4060-56-50178GDetailní popis produktu
Sluneční brýle Emporio Armani EA4060Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8053672468595 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 56 mm |
| Šířka nosníku: | 18 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




