Emporio Armani EA3268U RX
Kód: EA3268U-55-5001Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Emporio Armani EA3268U RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262661390 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Plast |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 16 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




