Dior Christian Dior Label S1I 13H0
Kód: DM40160I-54-01EDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Žlutá |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 19 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
V roce 1946 Christian Dior uvedl nový styl “New Look” a ohlásil tím návrat ženskosti, která je vyjádřena pomocí výrazných tvarů, barev a elegance. I přes nápadný a nezaměnitelný design slunečních brýlí Dior si každý najde tvar, který bude lichotit jeho obličeji. Módní návrháři si dávají záležet na každém detailu a samozřejmostí je precizní výběr materiálů. Sluneční brýle a dioptrické brýle z kolekce Dior Vám tak budou sloužit opravdu roky.




