Dior 30 Montaigne S10F 30B0
Kód: CD40129F-54-90VDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| Pohlaví: | Ženy |
| Materiál: | Plast |
| Barva čočky: | Modrá |
| Barva rámu: | Modrá |
| Délka stranice: | 130 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 20 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
V roce 1946 Christian Dior uvedl nový styl “New Look” a ohlásil tím návrat ženskosti, která je vyjádřena pomocí výrazných tvarů, barev a elegance. I přes nápadný a nezaměnitelný design slunečních brýlí Dior si každý najde tvar, který bude lichotit jeho obličeji. Módní návrháři si dávají záležet na každém detailu a samozřejmostí je precizní výběr materiálů. Sluneční brýle a dioptrické brýle z kolekce Dior Vám tak budou sloužit opravdu roky.




