David Beckham DB 7166 RX
Kód: 110826-31Z-5716Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 7166 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737234454 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Šedá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Ruthenium Havana |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 57 mm |
| Šířka nosníku: | 43.2 mm |
| Model: | DB 7166 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




