David Beckham DB 7165 RX
Kód: 110800-ZI9-5418Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 7165 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737234133 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Teal |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 38.5 mm |
| Model: | DB 7165 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




