David Beckham DB 7154 RX
Kód: 109804-B59-5715Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 7154 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737189433 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Zelená |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Green Crystal |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 57 mm |
| Šířka nosníku: | 43.9 mm |
| Model: | DB 7154 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




