David Beckham DB 7149/S
Kód: 208151-807-59IRDetailní popis produktu
Sluneční brýle David Beckham DB 7149/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737180676 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 59 mm |
| Šířka nosníku: | 48.8 mm |
| Materiál čočky: | Polyester |
| Model: | DB 7149/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




