David Beckham DB 7140 RX
Kód: 109255-WR7-4820Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 7140 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737093099 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black Havana |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 48 mm |
| Šířka nosníku: | 40.2 mm |
| Model: | DB 7140 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




