David Beckham DB 7138 RX
Kód: 109253-38I-5518Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 7138 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737092559 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Blue Horn |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 39.9 mm |
| Model: | DB 7138 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




