David Beckham DB 7131/S
Kód: 207785-807-521VDetailní popis produktu
Sluneční brýle David Beckham DB 7131/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737093983 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Modrá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Blue Shaded Gold Mirror |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 34.4 mm |
| Materiál čočky: | Polyester |
| Model: | DB 7131/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




