David Beckham DB 7130 RX
Kód: 108667-WR7-5020Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 7130 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737036126 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Havana |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black, Havana |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 50 mm |
| Šířka nosníku: | 20 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




