David Beckham DB 7130 RX
Kód: 108667-KB7-5020Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 7130 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737036119 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Šedá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Grey |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 50 mm |
| Šířka nosníku: | 41.5 mm |
| Model: | DB 7130 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




