David Beckham DB 7102/S
Kód: 205838-RHL-619ODetailní popis produktu
Sluneční brýle David Beckham DB 7102/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736773193 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Navigator |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Dark Grey Shaded |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Gold Black 2 |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 61 mm |
| Šířka nosníku: | 49.1 mm |
| Materiál čočky: | Polyester |
| Model: | DB 7102/S |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




