David Beckham DB 7000/S
Kód: 203131-003-53CSDetailní popis produktu
Sluneční brýle David Beckham DB 7000/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737096038 |
| Pohlaví: | Muž |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Zelená |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Green Shaded Green Mirror |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Black |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 53 mm |
| Šířka nosníku: | 44.9 mm |
| Materiál čočky: | Polyester |
| Model: | DB 7000/S |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




