David Beckham DB 1228/S
Kód: 208557-RHL-512KDetailní popis produktu
Sluneční brýle David Beckham DB 1228/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737236540 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey Antireflex |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Gold Black 2 |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 44.3 mm |
| Materiál čočky: | Polykarbonát |
| Model: | DB 1228/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




