David Beckham DB 1199/G/S
Kód: 208142-KB7-553ODetailní popis produktu
Sluneční brýle David Beckham DB 1199/G/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737179182 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Růžová |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Nude Photocromatic |
| Barva rámu: | Šedá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Grey |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 44.8 mm |
| Materiál čočky: | Nylon |
| Model: | DB 1199/G/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




