David Beckham DB 1174/S
Kód: 207768-RHL-551VDetailní popis produktu
Sluneční brýle David Beckham DB 1174/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737093242 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva čočky: | Modrá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Blue Shaded Gold Mirror |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Gold Black 2 |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 39.8 mm |
| Materiál čočky: | Nylon |
| Model: | DB 1174/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




