David Beckham DB 1124 RX
Kód: 107048-003-5517Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 1124 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736773919 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Black |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 41.3 mm |
| Model: | DB 1124 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




