Celine CL40282U
Kód: CL40282U-53-53EDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| Pohlaví: | Ženy |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Hnědá |
| Barva rámu: | Havana |
| Délka stranice: | 135 mm |
| Šířka očnice: | 53 mm |
| Šířka nosníku: | 18 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




