Kariéra

Hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici optometrista / optometristka pro naši pražskou pobočku.

Náplň práce:

- vyšetření zraku klienta

- poradenství zákazníkům

- aktivní prodej brýlí a jiných optických pomůcek

- administrativa spojená s vedením databáze klientů

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie (Bc.), praxe v oboru výhodou

- komunikativnost, příjemné vystupování, flexibilitu, zodpovědnost

- chuť učit se nové věci

- zkušenost s prodejem výhodou

- základní znalost angličtiny s možností dalšího rozvoje v spolupráci s optikou

Nabízíme:

-zajímavé finanční ohodnocení doplněné řadou firemních benefitů a školení

- práci v mladém kolektivu

- atraktivní prostředí zavedené luxusní optiky v centru Prahy

- zboží od nejznámějších dodavatelů brýlí (Lindberg, Prada, Gucci, Dior, Saint Laurent, Valentino atd.) a brýlových čoček Carl Zeiss

Očekávaný nástup: ihned /dle dohody

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na email zuzana.olsson@opticlab.cz.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz